Опис
GPS-трекер Bitrek 920 (BI 920 TREK) професійний контроль транспорту
- Пристрій забезпечує якісний трекінг, контроль роботи запалювання, датчиків рівня пального і інших периферійних пристроїв.
- Має можливість прямого підключення до CAN-шини транспортного засобу по протоколу FMS.
- Вбудований акумулятор дозволяє працювати пристрою до 12 годин при відсутності зовнішнього живлення.
- При втраті мобільного зв’язку записує і зберігає 65000 записів (кілька тижнів), і автоматично передає накопичені дані на сервер по GPRS після відновлення зв’язку.
- Завдяки компактним розмірам і наявності захищеного входу живлення, може використовуватися в умовах підвищеної небезпеки, а також за наявності загроз вандалізму.
- Корпус виконаний з високотемпературного матеріалу посиленого скловолокном (IP65).
- Пристрій оснащено герметичним роз’ємом індустріального використання із найвищим ступенем захисту IP68.
- Можливість підключення додаткового обладнання (датчиків) через ланцюг захисту.
- Підтримка FOTA (firmware-over-the-air) – можливість віддаленої зміни налаштувань і прошивки обладнання.
- Має відкритий протокол передачі даних і сумісність з усім популярним ПЗ.
- Низька вартість при збереженні всіх можливостей та функцій преміум-моделі BI 910 TREK.
Технічні характеристики GPS-трекеру Bitrek 920 (BI 920 TREK):
|
Параметр |
Характеристика |
| Стандарт передачі даних | GSM 900/1800 |
| Канали зв’язку | GPRS, SMS для налаштування, голосовий зв’язок |
| Клас GPRS | 10 |
| GPS та GSM антени | Внутрішні |
| Цифрові інтерфейси | RS 485 – 1 од., 1Wire – 1 од., CAN (FMS) – 1 од. |
| Тип навігаційної системи | GPS/ГЛОНАСС/GALILEO/BEIDOU |
| Акселерометр | + |
| Захищений вхід живлення | + |
| SIM-карти | 1 |
| Цифрові входи | 6 |
| Цифрові виходи | 2 |
| Аналогові входи | 2 |
| Діапазон напруги цифрових входів | від 0 В до 40 В |
| Вбудований акумулятор | 1 000 мA |
| Максимальний споживаний струм (12 В) | 350 мА |
| Типовий споживаний струм (12 В) | 60 мА |
| Напруга живлення | Від 12 В до 24 В |
| Обсяг енергонезалежної пам’яті | 2 МБ (або 65 000 записів) |
| Робоча температура | від -30 °C до +80 °C |
| Розміри | 95 х 125 х 36 мм |
| Маса | 200 г |
| Клас захисту корпусу | IP65 |
| Підключення до CAN шини | +, протокол FMS |
| Підключення ДРП (датчик рівня пального) | + |
| Гарантія | 24 місяці |
Монтаж GPS обладнання, його налаштування та підключення трекеру до системи супутникового онлайн GPS-моніторингу проводиться кваліфікованими спеціалістами в усіх регіонах України!
Безкоштовний тест-драйв GPS-трекера на 14 днів
Скористайтесь можливістю протягом 14 днів абсолютно безкоштовно протестувати GPS-трекер з повним доступом до програмного забезпечення онлайн GPS-моніторингу де Ви зможете побачити роботу трекера та системи моніторингу для отримання реального досвіду користування.
Маєте сумніви або вагаєтесь з вибором? Не втрачайте свій час, краще зателефонуйте нам вже зараз, отримайте безкоштовну професійну консультацію та замовте безкоштовний тест-драйв GPS-трекера по телефонам:
+38 050 462 44 84
+38 063 233 02 00
+38 067 329 69 59
Або залиште нам свій контактний номер телефону, ми перетелефонуємо












Відгуки
Відгуків немає, поки що.