Чому з нами безпечно?

GPS моніторинг як система безпеки транспорту та персоналу

БЕЗПЕКА ВАНТАЖУ

   Втрата вантажу при проведені доставки не рідкість, тому забезпечення цілісності та безпеки вантажу – таке саме завдання за пріоритетністю, як і контроль витрати палива або управління автопарком в цілому. Адже якщо питання зливу палива – удар по фінансах компанії, то вкрадений вантаж – це серйозний удар по репутації транспортної компанії та замовника. Втрата вантажу створює багато тимчасових незручностей та додаткових фінансових витрат: страхові відшкодування, штрафи та пені, реорганізацію ланцюжка постачання та спілкування з правоохоронними органами. “УКРАСТРА” пропонує Вам комплексні рішення для впровадження GPS моніторингу, контролю рівня палива, управління автотранспортом на підприємстві та створення системи безпечного перевезення вантажів.

Основні чинники комплексних рішень безпеки перевезення вантажів:

  • Контроль руху та місць зупинок транспортного засобу
  • Оперативний контроль відхилення транспорту від заданих маршрутів
  • Контроль входу транспортного засобу в задані гео-зони та виходу з них
  • Відстеження стану систем транспортного засобу та вантажу за рахунок підключень додаткових датчиків (контроль температури, контроль витрати рівня палива, контроль безпечного водіння)
  • Контроль робочого часу, включаючи безперервне водіння одним водієм
  • Водій може будь-коли надіслати тривожне повідомлення SOS
  • Можливість двостороннього зв’язку з водієм 

   Компанія «УКРАСТРА» розуміє, наскільки важливим є питання безпеки. Система GPS моніторингу від «УКРАСТРА» дозволяє інтегрувати модульні системи безпеки як для водія, так і для безпеки вантажу. Безперечно, безпека автотранспорту та вантажу залежить від дотримання встановлених правил перевезень та дисципліни персоналу але як показує досвід цього не достатньо. Комплексна система моніторингу що впроваджується компанією «УКРАСТРА» створює додаткові умови для контролю таких вимог як заправка на певних заправних станціях, зупинки та ночівля на територіях, що охороняються, та інших умов що будуть обов’язковими для забезпечення безпеки які впроваджуються в роботу автопарку підприємства та інтегруються до будь яких внутрішніх CRM або ERP систем замовника.

ДАТЧИК ВИМІРЮВАННЯ ТЕМПЕРАТУРИ

   Температурний контроль вантажу також є одним із важливих показників для перевізників. Встановлення додаткових температурних датчиків для системи GPS моніторингу надає додаткову інформацію про стан вантажу в холодильному відділені кузова автомобіля та вчасно отримувати повідомлення про зміну температурного показника вище або нижче контрольного значення, що знижує ризики втрати або псування вантажу. GPS моніторинг транспорту від «УКРАСТРА» дозволяє встановити достатньо різноманітний перелік додаткового обладнання та датчиків для будь яких систем автомобіля: датчик контролю рівня палива, контроль заправки, датчик відкриття/закриття дверей або причепу, перекидання кузову, розпізнавання Bluetooth мітки, температурний датчик та багато іншого.

ІДЕНТИФІКАЦІЯ ВОДІЯ ТА РОБОЧОГО ЧАСУ

   Також є можливість інтегрування на автотранспорт ідентифікації водія та контроль обліку робочого часу. Контроль обліку робочого часу створює додатковий інструмент контролю та недопущення граничної втоми водія що значно зменшує можливість ДТП і тим самим знижує ризики втрати транспортного засобу та вантажу. Життя та здоров’я водія не виміряти у грошовому еквіваленті.

БЕЗПЕКА ПЕРСОНАЛУ

Для інформування диспетчера про позаштатну інформацію, що суттєво підвищує безпеку персоналу, на GPS трекерах від «УКРАСТРА» та системі GPS моніторингу є додаткова функція «SOS кнопка». При натисканні тривожної кнопки повідомлення про позаштатну ситуацію негайно надходить в систему GPS моніторингу. Диспетчер що здійснює моніторинг може негайно зв’язатись з водієм для вирішення ситуації що склалася та прийняти рішення про виїзд на місце представників компанії та виклику невідкладних служб екстреної допомоги та поліції. Деякі варіанти обладнання мають можливість надати диспетчеру можливість активувати функцію голосового моніторингу та відео. При цьому диспетчер має повну інформацію про точне місцезнаходження транспортного засобу та місце і час натискання екстреної кнопки водієм чи експедитором.

Для замовлення послуги контролю витрати палива від “УКРАСТРА” або отримання консультації – зв’яжіться з нами за телефонами:

+38 044 2330200

+38 044 2404484

+38 050 4624484

+38 063 2330200

Якщо у Вас виникли питання, наші фахівці із задоволенням дадуть відповідь на них, допоможуть підібрати вигідний тариф і відповідне обладнання.

Заповніть форму, ми перетелефонуємо. Все просто!