Опис
GPS-трекер Bitrek 420 4G (BI 420 TREK 4G)
GPS-трекер Bitrek 420 4G (BI 420 TREK 4G) пристрій останнього покоління для здійснення постійного і точного онлайн GPS-моніторингу будь яких видів транспортних засобів, отримання інформації від підключених додаткових датчиків та подальшого відправлення отриманих даних на сервер супутникового онлайн GPS моніторингу засобами мобільного зв’язку.
GPS-трекер Bitrek 420 4G (BI 420 TREK 4G) призначений для встановлення на будь якому транспортному засобі з метою:
– визначення точних географічних координат, швидкості та напрямку руху;
– фіксування зупинок та стоянок;
– забезпечення збирання даних, що надходять від зовнішніх пристроїв;
– управління виконавчими пристроями;
– передачі даних в систему моніторингу.
GPS-трекер Bitrek 420 4G (BI 420 TREK 4G) має ряд технічних переваг, таких як:
– Підтримка роботи GSM мережі 2G/4G (LTE Cat 1);
– Можливість використання з системами E-Toll, SENT GEO, Hugo;
– Вбудовані GSM/GPS антени;
– Вбудований акумулятор 1000 мА;
– Підтримка BLE датчиків (датчики рівня палива, температури тощо);
– Підтримує функцію Еко Драйвінг;
– Підключення реле блокування;
– Оновлений Smart Configurator;
Технічні характеристики GPS-трекеру 420 4G (BI 420 TREK 4G)
|
Параметр |
Характеристика |
| Стандарт передачі даних | LTE GSM |
| GPS та GSM антени | Внутрішні |
| Максімальний струм навантаження дискретного виходу, мА | 0,5 А |
| Тип навігаційної системи | GPS/GLONASS/GALILEO/BDS/QZSS |
| Акселерометр | + |
| Захищений вхід живлення | + |
| SIM-карти | 1 |
| Тип дискретних виходів | відкритий колектор |
| Кількість дискретних входів з активним «0» | 1 |
| Цифрові входи | 1 |
| Кількість дискретних входів з активною «1» | 1 |
| Цифрові виходи | 1 |
| Аналогові входи | 1 |
| Кількість дискретних виходів | 1 |
| Діапазон напруги цифрових входів | від 0В до 40В |
| Напруга живлення | Від 0 В до 36 В |
| Діапазон напруги аналогових входів | від 0 В до 36 В |
| Типовий споживаний струм (12В) | 60мА |
| Максимальний споживаний струм (12В) | 350мА |
| Обсяг енергонезалежної пам’яті | 2МБ (90 000 записів) |
| Вбудований акумулятор | 1 000 мA |
| Робоча температура | від -30 °С до +80 °С |
| Розміри | 60 х 93 х 25 мм |
| Маса | 120 г. |
| Клас захисту корпусу | IP54 |
| Відносна вологість навколишнього повітря | 80% при + 30° |
| Технологія бездротової передачі даних | Bluetooth Low Energy |
| Гарантія | 24 місяці |
Монтаж GPS-трекеру Bitrek 420 4G (BI 420 TREK 4G), його налаштування та підключення до системи супутникового онлайн GPS-моніторингу проводиться кваліфікованими спеціалістами в усіх регіонах України!
Спробуйте тест-драйв GPS-трекера та системи онлайн GPS-моніторингу
Скористайтесь можливістю протягом 14 днів абсолютно безкоштовно протестувати GPS-трекер з повним доступом до програмного забезпечення онлайн GPS-моніторингу де Ви зможете побачити роботу трекера та системи моніторингу для отримання реального досвіду користування.
Маєте сумніви або вагаєтесь з вибором? Не втрачайте свій час, краще зателефонуйте нам вже зараз, отримайте безкоштовну професійну консультацію та замовте безкоштовний тест-драйв GPS-трекера по телефонам:
+38 050 462 44 84
+38 063 233 02 00
+38 067 329 69 59
Або залиште нам свій контактний номер телефону, ми перетелефонуємо








Відгуки
Відгуків немає, поки що.