Опис
BI FLSENSOR Датчик рівня пального “УКРАСТРА”
BI FLSensor датчик рівня пального призначений для неперервного виміру рівня палива в станційних ємностях або баках рухомих об’єктів та передачі інформації на GPS-трекер в режимі реального часу. Завдяки його роботі відстежується непереривний цикл заправок та витрати палива.
Отримані показники через GPS-трекер передаються на сервер GPS-моніторингу де накопичується вся інформація для аналітичних звітів по об’єкту моніторингу. Використання датчиків контролю за витратами палива дає економічну ефективність в середньому до 25% від витрат та окупляться від 1 до 4 місяців в залежності від кількості об’єктів спостереження.
BI FLSensor працює за емкостним принципом, в основі якого лежить своєрідність конденсатора змінювати свою ємність при зміні складу та рівня палива в визначній зоні датчика.
Технічні характеристики датчика BI FLSENSOR:
| Напруга живлення | 9 -36 В |
| Робоча температура | від -40° до +80° C |
| Клас захисту корпусу | IP67 |
| Струм споживання | до 100 мА |
| Перевищення постійної напруги | до 200 В |
| Перевищення напруги в імпульсі | до 1 кВ |
| Похибка вимірювання | 1% |
| Клас захисту з’єднувального роз’єму | IP67 |
| Інтерфейс | RS-485 |
| Вбудована гальванічна розв’язка | + |
| Вбудований датчик температури | + |
| Вбудований захист від переполюсування | + |
| Матеріал корпусу | PA6 (склонаповнений поліамід) |
| Довжина кабелю | 7000 мм |
| Стандартна довжина зонда | 750 мм |
| Гарантія | 24 місяці |










Відгуки
Відгуків немає, поки що.