Опис
GPS-трекер Bitrek 868 BLE (BI 868 BLE TREK)
GPS-трекер BItrek 868 BLE призначений для базового GPS-моніторингу і контролю транспортного засобу в режимі ONLINE.
BItrek 868 BLE визначає координати, швидкість, пробіг та передає усю інформацію на сервер за допомогою GPRS. Цей трекер обладнано BLE модулем який дозволяє підключати до GPS-трекера додаткові датчики.
Технічні характеристики GPS-трекеру Bitrek 868 BLE (BI 868 BLE TREK)
|
Параметр |
Характеристика |
| Стандарт передачі даних | GSM 900/1800 |
| Канали зв’язку | GPRS, SMS для налаштування |
| Клас GPRS | 10 |
| GPS та GSM антени | Внутрішні |
| Тип навігаційної системи | GPS/ГЛОНАСС/GALILEO/BEIDOU |
| Акселерометр | + |
| Захищений вхід живлення | + |
| SIM-карти | 1 |
| Цифрові входи | 1 |
| Цифрові виходи | 1 |
| Аналогові входи | 2 |
| Діапазон напруги цифрових входів | від 0 В до 40 В |
| Напруга живлення | 12/24В |
| Типовий споживаний струм (12 В) | 60 мА |
| Максимальний споживаний струм (12 В) | 350 мА |
| Обсяг енергонезалежної пам’яті | 2 МБ (65 000 записів) |
| Вбудований акумулятор | 1 000 мА (1 800 мА опціонально) |
| Робоча температура | від -30 °C до +80 °C |
| Розміри | 60 х 93 х 25 мм |
| Маса | 120 г |
| Клас захисту корпусу | IP54 |
| Технологія бездротової передачі даних | Bluetooth Low Energy |
| Гарантія | 24 місяці |
В оновленій версії:
- Можливість синхронізації конфігурації та прошивок через хмарний сервіс
- Захист ланцюгів живлення на рівні преміум моделей
- Антіджамінг
- MicroSIM
- 2 аналогових входи
- Можливість збільшення ємності акумулятора до 1800 mA.
Монтаж GPS обладнання, його налаштування та підключення трекеру до системи супутникового онлайн GPS-моніторингу проводиться кваліфікованими спеціалістами в усіх регіонах України!
Безкоштовний тест-драйв GPS-трекера на 14 днів
Скористайтесь можливістю протягом 14 днів абсолютно безкоштовно протестувати GPS-трекер з повним доступом до програмного забезпечення онлайн GPS-моніторингу де Ви зможете побачити роботу трекера та системи моніторингу для отримання реального досвіду користування.
Маєте сумніви або вагаєтесь з вибором? Не втрачайте свій час, краще зателефонуйте нам вже зараз, отримайте безкоштовну професійну консультацію та замовте безкоштовний тест-драйв GPS-трекера по телефонам:
+38 050 462 44 84
+38 063 233 02 00
+38 067 329 69 59
Або залиште нам свій контактний номер телефону, ми перетелефонуємо













Відгуки
Відгуків немає, поки що.