Опис
GPS-трекер Bitrek 450 BLE 4G (BI 450 BLE TREK 4G)
GPS-трекер Bitrek 450 BLE 4G (BI 450 BLE TREK 4G) пристрій останнього покоління для здійснення точного онлайн GPS-моніторингу будь яких видів транспортних засобів, отримання інформації від підключених додаткових датчиків та подальшого відправлення отриманих даних на сервер супутникового онлайн GPS моніторингу засобами мобільного зв’язку.
GPS-трекер Bitrek 450 BLE 4G (BI 450 BLE TREK 4G) призначений для встановлення на будь якому транспортному засобі з метою:
– визначення точних географічних координат, швидкості та напрямку руху;
– фіксування зупинок та стоянок;
– забезпечення збирання даних, що надходять від зовнішніх пристроїв;
– управління виконавчими пристроями;
– передачі даних в систему моніторингу.
Має ряд технічних переваг, таких як:
– Підтримка роботи GSM мережі 2G/4G (LTE Cat 1);
– Можливість використання з системами E-Tol, SENT, Hugo;
– Вбудовані GSM/GPS антени;
– Можливість підключення до двох CAN-шин одночасно;
– Підтримка роботи за Тахографами;
– Роз’єм підключення RS485 (Датчики рівня палива, RFID зчитувачі, Modbus RTU);
– Роз’єм підключення RS232 (SEO CANLog);
– 1-Wire (Ідентифікація, датчики температури);
– Підтримка BLE датчиків (датчики рівня палива, температури тощо);
– Підтримує функцію Еко Драйвінг;
– Підключення реле блокування;
– Оновлений Smart Configurator;
Технічні характеристики GPS-трекеру 450 BLE 4G (BI 450 BLE TREK 4G)
|
Параметр |
Характеристика |
| Стандарт передачі даних | LTE GSM |
| GPS та GSM антени | Внутрішні |
| Максімальний струм навантаження дискретного виходу, мА | 0,5 А |
| Тип навігаційної системи | GPS/GLONASS/GALILEO/BDS/QZSS |
| SIM-карти | 1 |
| Тип дискретних виходів | відкритий колектор |
| Кількість дискретних входів з активним «0» | 2 |
| Кількість дискретних входів з активною «1» | 1 |
| Цифрові виходи | 2 |
| Аналогові входи | 2 |
| Кількість дискретних виходів | 1 |
| Діапазон напруги цифрових входів | від 0В до 40В |
| Напруга живлення | Від 0 В до 36 В |
| Діапазон напруги аналогових входів | від 0 В до 36 В |
| Типовий споживаний струм (12В) | 60мА |
| Максимальний споживаний струм (12В) | 350мА |
| Обсяг енергонезалежної пам’яті | 4МБ (140 000 записів) |
| Вбудований акумулятор | 130 mAh |
| Робоча температура | від -30 °С до +60 °С |
| Розміри | 95 х 80 х 18 mm |
| Маса | нетто 100/ брутто 190 г. |
| Клас захисту корпусу | IP54 |
| Частотні діапазони LTE | B1/B3/B5/B7/B8/B20 |
| Частотні діапазони GSM | 850/900/1800/1900 МГц |
| Потужність передавача GSM850/EGSM900 | 33 дБм |
| Потужність передавача DCS1800/PCS1900 | 30 дБм |
| Матеріал корпусу | Пластик ABS UL94 V0 |
| Потужність передавача LTE-FDD | 23 дБм |
| Категорія LTE | Cat 1 |
| GPRS клас | 12 |
| BLE | 4.0 |
| Кількість одночасно працюючих навігаційних систем | 3 |
| Частотний діапазон GPS | 1575,42 МГц (L1) |
| Частотний діапазон GLONASS | 1598,0625 – 1605,375 МГц (L1) |
| Частотний діапазон Galileo | 1575,42 МГц (E1) |
| Частотний діапазон BDS | 1561,098 МГц (B1) |
| Частотний діапазон QZSS | 1575,42 МГц (L1) |
| Допоміжні цифрові інтерфейси (в т. ч. бездротові) | RS-485, RS-232, 1-Wire, CAN1, CAN2, Bluetooth Low Energy |
| Датчик руху | Акселерометр |
| тип живлення | Постійне |
| Відносна вологість навколишнього повітря | 80% при + 30° |
| Технологія бездротової передачі даних | Bluetooth Low Energy |
| Гарантія | 24 місяці |
Монтаж GPS-трекеру Bitrek 450 BLE 4G (BI 450 BLE TREK 4G), його налаштування та підключення до системи супутникового онлайн GPS-моніторингу проводиться кваліфікованими спеціалістами в усіх регіонах України!
Спробуйте тест-драйв GPS-трекера та системи онлайн GPS-моніторингу
Скористайтесь можливістю протягом 14 днів абсолютно безкоштовно протестувати GPS-трекер з повним доступом до програмного забезпечення онлайн GPS-моніторингу де Ви зможете побачити роботу трекера та системи моніторингу для отримання реального досвіду користування.
Маєте сумніви або вагаєтесь з вибором? Не втрачайте свій час, краще зателефонуйте нам вже зараз, отримайте безкоштовну професійну консультацію та замовте безкоштовний тест-драйв GPS-трекера по телефонам:
+38 050 462 44 84
+38 063 233 02 00
+38 067 329 69 59
Або залиште нам свій контактний номер телефону, ми перетелефонуємо








Відгуки
Відгуків немає, поки що.