Опис
GPS-трекер Bitrek 868 від прикурювача + захисний чохол
Універсально
Трекер можна передавати від машини до машини, розділити дані про робочі та особисті поїздки (якщо Ваші співробітники пересуваються на власних авто).
Зручно
У машині займає мало місця, не заважає водієві. Для легкового та вантажного транспорту.
Контроль витрат палива
Визначення загальних витрат палива, обсягів заправок і “зливів“ палива. Ви економите паливо та ПММ мінімум 20%.
Інформативно
Контроль пересування та дотримання маршруту, отримання даних про пробіг, зупинки та місцерозташування.
Легко
Трекера легко підключити самостійно, без виїзду на СТО або електротехніка. Будь-який водій встановить трекер за 10 сек.
Швидко
Пристрій он-лайн надсилає дані про координати, швидкість, пробіг на сервер за допомогою GPRS.
Вигідно
Термін окупності устаткування – 1-3 місяці. Не потребує витрат на монтаж.
SMS
Доступне дистанційне блокування двигуна по SMS.
Надійно
Трекер від української торгової марки BITREK сертифікований, має офіційну гарантію 24 місяці.
СУПЕРПРОПОЗИЦІЯ! Подарунок
Тільки у нас до трекера в подарунок надаємо захисний чохол який збільшує строк експлуатації за рахунок захисту трекера від механічних пошкоджень, а також додає зручності у використанні.
Технічні характеристики GPS-трекеру Bitrek 868 (BI 868 TREK)
|
Параметр |
Характеристика |
| Стандарт передачі даних | GSM 900/1800 |
| Канали зв’язку | GPRS, SMS для налаштування |
| Клас GPRS | 10 |
| GPS та GSM антени | Внутрішні |
| Тип навігаційної системи | GPS/ГЛОНАСС/GALILEO/BEIDOU |
| Акселерометр | + |
| Захищений вхід живлення | + |
| SIM-карти | 1 |
| Цифрові входи | 1 |
| Цифрові виходи | 1 |
| Аналогові входи | 2 |
| Діапазон напруги цифрових входів | від 0В до 40В |
| Напруга живлення | 6/36В |
| Типовий споживаний струм (12В) | 60мА |
| Максимальний споживаний струм (12В) | 350мА |
| Обсяг енергонезалежної пам’яті | 2МБ (65 000 записів) |
| Вбудований акумулятор | 1 000мA (1 800 мА опціонально) |
| Робоча температура | від -30 °С до +80 °С |
| Розміри | 60 х 93 х 25 мм |
| Маса | 90 г, 190 г |
| Клас захисту корпусу | IP54 |
| Гарантія | 24 місяці |
В оновленій версіЇ:
- Можливість синхронізації конфігурації та прошивок через хмарний сервіс
- Захист ланцюгів живлення на рівні преміум моделей
- Антіджамінг
- MicroSIM
- 2 аналогових входи
- Можливість збільшення ємності акумулятора до 1800 mAh.
Налаштування та підключення GPS-трекеру до системи супутникового онлайн GPS-моніторингу проводиться кваліфікованими спеціалістами в усіх регіонах України!
Безкоштовний тест-драйв GPS-трекера Bitrek 868 від прикурювача на 14 днів
Скористайтесь можливістю протягом 14 днів абсолютно безкоштовно протестувати GPS-трекер Bitrek 868 від прикурювача з повним доступом до програмного забезпечення онлайн GPS-моніторингу де Ви зможете побачити роботу трекера та системи моніторингу для отримання реального досвіду користування.
Маєте сумніви або вагаєтесь з вибором? Не втрачайте свій час, краще зателефонуйте нам вже зараз, отримайте безкоштовну професійну консультацію та замовте безкоштовний тест-драйв GPS-трекера по телефонам:
+38 050 462 44 84
+38 063 233 02 00
+38 067 329 69 59
Або залиште нам свій контактний номер телефону, ми перетелефонуємо












Відгуки
Відгуків немає, поки що.