Опис
GPS-трекер Bitrek 530R BLE (BI 530R BLE TREK)
GPS-трекер Bitrek 530R BLE має доволі велику кількість технічних переваг, таких як:
- Можливість синхронізації конфігурації та прошивок через хмарний сервіс.
- Захист ланцюгів живлення на рівні преміум моделей.
- Антіджамінг – детектор глушіння GSM-сигналу.
- MicroSIM.
- 2 аналогових входи, 3 дискретних входи.
- 2 цифрових виходи
- RS 485.
- Бюджетний пристрій забезпечує якісний трекінг і контроль роботи запалювання.
- Внутрішній акумулятор 130 mAh.
- При втраті мобільного зв’язку записує та зберігає 50 000 записів, і автоматично передає накопичені дані на сервер по GPRS після відновлення зв’язку.
- Підтримка FOTA (firmware-over-the-air) – можливість віддаленої зміни налаштувань і прошивки обладнання.
- Має відкритий протокол передачі даних і сумісність з усім популярним ПЗ та програмами GPS-моніторингу.
- Підтримує технологію бездротової передачі даних – Bluetooth Low Energy.
Технічні характеристики GPS-трекеру Bitrek 530R BLE
|
Параметр |
Характеристика |
| Стандарт передачі даних | GSM 900/1800 |
| Канали зв’язку | GPRS, SMS для налаштування |
| Клас GPRS | 10 |
| GPS та GSM антени | Внутрішні |
| Тип навігаційної системи | GPS/ГЛОНАСС/GPS, LBS |
| Акселерометр | + |
| Діапазон напруги дискретних входів | Від 0 В до 40 В |
| SIM-карти | 1 |
| Тип живлення | Постійне |
| Цифрові інтерфейси | RS 485 |
| Максимальний струм навантаження дискретних виходів | 0,5 А |
| Тип дискретних виходів | Відкритий колектор |
| Кількість дискретних входів з активним «0» | 1 |
| Кількість дискретних входів з активною «1» | 2 |
| Відносна вологість навколишнього повітря | (80±15)% |
| Аналогові входи | 2 |
| Діапазон напруги цифрових входів | від 0 В до 27 В |
| Напруга живлення | Від 6 В до 36 В |
| Типовий споживаний струм (12 В) | 40 мА |
| Матеріал корпусу | Пластик ABS UL94 V0 |
| Обсяг енергонезалежної пам’яті | 2 МБ (або 50 000 записів) |
| Вбудований акумулятор | 130 мA |
| Робоча температура | від -30 °С до +80 °С |
| Розміри | 77 х 96 х 14 мм |
| Маса | 75 г |
| Клас захисту корпусу | IP54 |
| Технологія бездротової передачі даних | Bluetooth Low Energy |
| Гарантія | 24 місяці |
Монтаж GPS обладнання, його налаштування та підключення трекеру до системи супутникового онлайн GPS-моніторингу проводиться кваліфікованими спеціалістами в усіх регіонах України!
Безкоштовний тест-драйв GPS-трекера на 14 днів
Скористайтесь можливістю протягом 14 днів абсолютно безкоштовно протестувати GPS-трекер з повним доступом до програмного забезпечення онлайн GPS-моніторингу де Ви зможете побачити роботу трекера та системи моніторингу для отримання реального досвіду користування.
Маєте сумніви або вагаєтесь з вибором? Не втрачайте свій час, краще зателефонуйте нам вже зараз, отримайте безкоштовну професійну консультацію та замовте безкоштовний тест-драйв GPS-трекера по телефонам:
+38 050 462 44 84
+38 063 233 02 00
+38 067 329 69 59
Або залиште нам свій контактний номер телефону, ми перетелефонуємо











Відгуки
Відгуків немає, поки що.