Опис
GPS-трекер Bitrek 522L BLE (BI 522L BLE TREK)
GPS-трекер Bitrek 522L BLE (BI 522L BLE TREK) призначений для визначення точного розташування рухомого об’єкта, отримання інформації від підключених датчиків та подальшого відправлення отриманих даних на сервер супутникового онлайн GPS моніторингу засобами мобільного зв’язку.
Пристрій спостереження призначений для встановлення на автомобільному транспорті з метою:
– визначення географічних координат, швидкості та напрямки руху;
– забезпечення збирання даних, що надходять від зовнішніх пристроїв;
– управління виконавчими пристроями;
– передачі даних в систему моніторингу.
Технічні характеристики GPS-трекеру Bitrek 522L (BI 522L TREK):
|
Параметр |
Характеристика |
| Діапазон напруги дискретних входів | Від 0В до 40В |
| Маса брутто (комплекту) | 110 гр |
| Підтримувані навігаційні системи і діапазони частот | GPS 1575,42 МГц (L1) Glonass 1598,0625-1605,375 МГц (L1) |
| Тип живлення | Постійне |
| Стандарт передачі даних | GSM 850/900/1800/1900 |
| GPS та GSM антени | Внутрішніє |
| Тип навігаційної системи | Glonass/GPS |
| Акселерометр | + |
| Максимальний струм навантаження дискретних виходів | 0,5 А |
| SIM-карти | 1 |
| Тип дискретних виходів | Відкритий колектор |
| Кількість дискретних входів з активним «0» | 1 |
| Кількість дискретних входів з активною «1» | 1 |
| Аналогові входи | 1 |
| Кількість дискретних виходів | 1 |
| Напруга живлення | Від 9В до 36В |
| Діапазон напруги аналогових входів | Від 0В до 36В |
| Типовий споживаний струм (12В) | 40 мА |
| Обсяг енергонезалежної пам’яті | 4 МБ (або 140 000 записів) |
| Вбудований акумулятор | 130 mAh |
| Робоча температура | Від -30°С до +60°С |
| Розміри | 78х60х16 мм |
| Маса | 55 гр |
| Клас захисту корпусу | IP 54 |
| GSM-850 Потужність передавача | 824.2-848.8 МГц/869.2-893.8 МГц До 2 Вт. |
| GSM-900 Потужність передавача | 880-915 МГц/925-960 МГц До 2 Вт. |
| GSM-1800 Потужність передавача | 1710-1785 МГц/1805-1880 МГц До 1 Вт. |
| GSM-1900 Потужність передавача | 1850.2-1909.8 МГц/1930-1989.8 МГц До 1 Вт. |
| Інтерфейс | RS-232 |
| Матеріал корпусу | Пластик ABS UL94 V0 |
| Відносна вологість навколишнього повітря | (80±15)% |
| Технологія бездротової передачі даних | BLE 4.0 |
| Гарантія | 24 місяці |
Монтаж GPS-трекеру Bitrek 522L BLE (BI 522L BLE TREK), його налаштування та підключення до системи супутникового онлайн GPS-моніторингу проводиться кваліфікованими спеціалістами в усіх регіонах України!
Спробуйте тест-драйв GPS-трекера та системи онлайн GPS-моніторингу
Скористайтесь можливістю протягом 14 днів абсолютно безкоштовно протестувати GPS-трекер з повним доступом до програмного забезпечення онлайн GPS-моніторингу де Ви зможете побачити роботу трекера та системи моніторингу для отримання реального досвіду користування.
Маєте сумніви або вагаєтесь з вибором? Не втрачайте свій час, краще зателефонуйте нам вже зараз, отримайте безкоштовну професійну консультацію та замовте безкоштовний тест-драйв GPS-трекера по телефонам:
+38 050 462 44 84
+38 063 233 02 00
+38 067 329 69 59
Або залиште нам свій контактний номер телефону, ми перетелефонуємо












Відгуки
Відгуків немає, поки що.